Novinky a recenze

Novinky a recenze

Za 1. pololetí roku 2019 prodala skupina Emil Frey v ČR 2039 ojetých vozů

24.7.2019  |  Obchodní výsledky

Prodej ojetých vozů skupiny Emil Frey v České republice se od loňského března, kdy byl založen program Emil Frey Select, dynamicky rozvíjí. V rámci programů certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select, Peugeot Vyzkoušené vozy a Citroën Select bylo v prvním pololetí roku 2019 prodáno 2039 ojetých vozů, což představuje nárůst o 21 % oproti stejnému období loňského roku.

Recenze našich vozů - Ojetý Citroën C3: Známá technika v líbivém kabátě

26.6.2019  |  Osobní vozy

Třetí generace Citroënu C3 staví na kladech svých předchůdců. Na trhu s ojetými vozy opět zaujme atraktivním designem, cenovou dostupností a spolehlivostí. Má tedy tři hlavní trumfy, kterými ojetiny umějí zaujmout.

Recenze našich vozů - Ojeté DS7 Crossback: Sázka na prostor a jízdní vlastnosti

26.6.2019  |  Osobní vozy

Prémiové SUV značky DS je na trhu opravdu krátce a prodalo se jich zatím jen málo. Tím spíše však může být zajímavou koupí mimo hlavní proud. Originální vůz může zaujmout především ty, kdo se chtějí odlišit od běžné automobilové konfekce.

Recenze našich vozů - Ojetý Peugeot 3008: nestárnoucí švihák

17.6.2019  |  Osobní vozy

Aktuální generace typu P3008 před třemi lety zapůsobil jako bomba. Zbořila řadu konvencí…

Recenze našich vozů - Ojetý Peugeot 5008: Víc než jen styl

5.6.2019  |  Osobní vozy

Velké SUV z dílny automobilky Peugeot zaujme nejen robustní stavbou budící pocit bezpečí, až se chce říci neohroženosti, ale také velice praktickým interiérem. Ten má totiž ve druhé řadě samostatná sedadla, podobně jako rodinná MPV, a tak zde pohodlně umístíte tři dětské autosedačky. Sériově je dodávána také třetí řada sedadel, která lze jednoduše složit do podlahy vozu nebo zcela vyjmout.