Novinky a recenze

Novinky a recenze

Emil Frey Select s dvouletou zárukou

21.5.2019  |  Události

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select si získal důvěru zákazníků zejména plnohodnotnou roční zárukou, kterou na své vozy poskytuje zdarma. Nyní ji přechodně rozšiřuje na 24 měsíců a přináší tak benefit, který nemá na českém trhu ojetých vozů obdobu.

Recenze našich vozů - Citroën Spacetourer: Zajímavá ojetina pro podnikatele

13.5.2019  |  Osobní vozy

O víkendu rodinný minibus, v pracovní dny lehký užitkový vůz - takto lze vnímat Citroën Spacetourer. Univerzální auto schopné zastat více funkcí najednou si cení zejména živnostníci.

Recenze našich vozů - Citroën C4 Grand Picasso: Rodinný komfort

29.4.2019  |  Osobní vozy

Prodloužený C4 Picasso dostal do svého názvu slovo Grand. Jeho nabídka místa pro posádku se tak stala doslova grandiózní, což ocení nejen početnější rodiny, a to zejména při jízdách na delší vzdálenosti.

Recenze našich vozů - Peugeot 2008 vládne i mezi ojetinami

17.4.2019  |  Osobní vozy

Nejmenší SUV od Peugeotu se těší mimořádnému zájmu jak mezi novými vozy, tak na trhu s ojetými auty. V rámci segmentu SUV-B jde dlouhodobě o nejprodávanější model.

Emil Frey Select slaví rok své existence a nabízí svým zákazníkům vstupenky na fotbalové derby pražských S

28.3.2019  |  Události

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select slaví 27. března své první narozeniny. Za úvodní rok své existence si získal dobré jméno, několik tisíc prodaných vozů a nové provozovny v Praze. Z jeho úspěchu se nyní mohou těšit i zákazníci. Jako dárek dostanou vstupenky na jedno z nejočekávanějších fotbalových utkání české ligy: SK Slavia Praha vs. AC Sparta Praha.