O nás

O nás

NAŠÍM KRÉDEM JE KVALITA. Již od roku 1924.

Společnost Emil Frey Group je v automobilovém odvětví aktivní již téměř sto let.

Její motto,

  • prodáváme kvalitní výrobky za spravedlivé ceny,
  • děláme profesionální práci za spravedlivé ceny,
  • sloužíme všem zákazníkům okamžitě a svědomitě,

zůstává platné dodnes. Neboť přítomnost a budoucnost automobilového sektoru stojí a klesá s osobním, odborným a pro zákazníky cenově dostupným zapojením každého jednotlivého zaměstnance. Emil Frey formuloval výše uvedené požadavky na kvalitu v zákaznickém dopisu jasným způsobem už v roce 1935. Jsou pevně zakotveny ve filozofii společnosti a přispívají k tomu, že skupina Emil Frey se těší skvělé pověsti veřejnosti, stejně jako mnoha lety důvěry svých zákazníků.

Emil Frey Group – kompletní svět automobilů

Ve věku 26 let se zakladatel společnosti Emil Frey rozhodl postavit na vlastní nohy. Nadšený mechanik proměnil za pomoci dílny pro opravy automobilů a motocyklů svojí vášeň pro motory a závody v povolání. Skupina Emil Frey Group oslavila v roce 2014 90. výročí existence.

Mnohá vítězství, kterých Emil Frey na motocyklu dobyl, mu nespadla do klína náhodou. Jako svědomitý obchodník se mohl na závodní dráhu postavit nejdříve v sobotu odpoledne, zatímco jeho konkurenti zde již několik dní trénovali. I přes obrovskou fascinaci závody ale Emil Frey vždy dodržoval svoji zásadu: napřed práce, potom zábava.

Díky houževnatosti, dlouhodobé vizi a neutuchajícímu nasazení tak vytvořil se svým synem Walterem Freyem společnost Emil Frey Group, která patří již několik desetiletí mezi přední společnosti v automobilovém průmyslu.

Do České republiky si společnost Emil Frey našla cestu v roce 1993, kdy se stala importérem značky Subaru pro náš trh. Kromě toho jí patří několik dealerství dalších značek, jako Kia, Suzuki nebo Toyota. Od roku 2016 se společnost Emil Frey Group stala také výhradním dovozcem vozů značek Citroen, Peugeot, DS a Opel a posílila tak své aktivity na našem trhu.

EMIL FREY SELECT – nadnárodní program prodeje ojetých vozidel

Logo EMIL FREY SELECT u obchodníka znamená ve Švýcarsku, Belgii, Německu, Nizozemí, Francii nebo ČR jediné. Prodej kvalitních ojetých vozidel z vlastních a prověřených zdrojů, od našich zákazníků, firemních partnerů, prodej předváděcích nebo služebních vozů společnosti Emil Frey Group. Díky širokému spektru obchodních zastoupení nebo dealerství více jak 30 značek automobilů jako například Alfa Romeo, Aston Martin, BMW, Bentley, Citroën, Fiat, Ford, Opel, Peugeot nebo Mercedes, jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků na poli zánovních nebo ojetých vozidel. Vždy samozřejmě s ohledem na nejvyšší možnou kvalitu vozidel a poskytovaných služeb tak, jak je tomu u společnosti Emil Frey Group již více jak 90 let zvykem.