Proč EMIL FREY SELECT? Objevte naše benefity

Proč EMIL FREY SELECT? Objevte naše benefity

Certifikát a protokol prohlídky vozu

Certifikované vozy z našich programů prodeje ojetých vozidel prochází celkovou kontrolou podle servisních a prodejních standardů autorizovaných dealerů. Kontrolou a certifikací může projít pouze vozidlo s jasným původem, servisní historií, bez závad a v odpovídajícím technickém stavu. A proto, abychom dodrželi motto společnosti Emil Frey a nabídli vám odpovídající kvalitu, do těchto vozů investujeme čas, servisní znalosti, materiál a díly tak, abyste mohli ihned a bez nutnosti dodatečných nákladů či oprav bez obav jezdit.

Potvrzením skutečnosti, že vozidlo prošlo pečlivou kontrolou v našich servisech, je Certifikát EMIL FREY SELECT s Protokolem prohlídky vozu, kde jsou uvedené všechny důležité technické i servisní údaje o vozidle a jeho stavu.

Záruka Emil Frey Select

K našim vybraným vozům získá zákazník zdarma rozšířenou nadstandardní záruku v minimální délce 12 měsíců. Záruka pokrývá mechanické součásti vozidla včetně jeho elektrických systémů bez ohledu na náročnost opravy a bez jakékoliv spoluúčasti na ceně součástek a práce ze strany majitele vozidla. Záruku lze samozřejmě uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě*

* Záruku EMIL FREY SELECT lze uplatnit ve všech zemích, kde platí Vaše "zelená karta" - doklad o povinném ručení.

Více informací 

Asistenční služba

EMIL FREY SELECT ROČNÍ VOZY

Vozidla do 2 let stáří nebo 60 000 km.

Skupina EMIL FREY je v ČR výhradním dovozcem vozidel značek SUBARU, PEUGEOT, CITROËN a DS, díky tomu vám může nabídnout až několik set zánovních vozidel každý rok. V programu EMIL FREY SELECT ROČNÍ VOZY Vám nabízíme referenční a předváděcí vozidla s tovární zárukou, nízkým nájezdem km za zvýhodněné ceny.

Referenční vozidla SUBARU, PEUGEOT, CITROËN a DS

  • Předprodejní kontrola s certifikací
  • Záruka 12 měsíců v ceně vozidla
  • Asistenční služba
  • Protiúčet

EMIL FREY SELECT COMFORT

Vozidla do 8 let stáří nebo 180 000 km.

Skupina EMIL FREY je největším evropským prodejcem nových osobních automobilů. Prodejníportfolio zahrnuje všechny významné značky. V rozsáhlé síti prodejen se denně odehrají stovky výkupů či protiúčtů za nové vozy, objeví se velké množství vozidel z opera- tivních leasingů. Dovoz těchto vozidel, zejména ze Švýcarska, Francie, Německa či Nizozemí, do ČR, je naší důležitou aktivitou. Tato vozidla jsou naším týmem profesionálů pečlivě vybírána, po dovozu důkladně zkontrolována mechanikem a připravena na prodej. Každé vozidlo v tomto programu je nabízeno s 12 měsíční zárukou s nadstandardním krytím a službami, a to bez jakýchkoliv dodatečných příplatků k ceně vozidla.

Známe původ a historii těchto vozidel protože se jako nová prodala a servisovala v síti EMIL FREY.

  • Předprodejní kontrola s certifikací
  • Záruka 12 měsíců v ceně vozidla
  • Asistenční služba
  • Protiúčet

Testovací jízda

Naše vozy jsou připravené k testovací jízdě, stačí o ni požádat! O naše vozy se neustále staráme tak, aby byly kdykoliv připravené k jízdě. Řídit je samozřejmě můžete Vy, naši prodejci se Vám rádi budou věnovat a spolu s nimi si budete moci vámi vyhlédnutý automobil důkladně vyzkoušet.

Protiúčet

Pomůžeme vám s prodejem vašeho staršího vozu. Vyberte si u nás vozidlo podle svých přání a požadavků a vaše stávající auto u nás nechte protiúčtem. Společně ho prohlédneme a dohodneme nejlepší možnou cenu v rámci trhu. Sepíšeme smlouvu, převezmeme kompletně starost o vaše starší auto, pojistíme ho a postaráme se o jeho následný prodej. Vše vyřešíme v klidu a pohodlí na jednom místě a bez zbytečných komplikací. A vy si můžete zcela užívat nově nabytého vozu EMIL FREY SELECT.